5900-152-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5900-152-RC
JLCPCB Part #
C1335576
Package
Plugin,D11.5xL22.9mm
Description
1.33Ω 1.5mH 560mA 680mA 700kHz ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS