SRN2009T-3R3M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN2009T-3R3M
JLCPCB Part #
C2044822
Package
0806
Description
250mΩ 3.3uH 850mA 850mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS