1140-123K-RC
MFR.Part #
1140-123K-RC
JLCPCB Part #
C1336867
Description
1.9A 12mH 3.04Ω 900mA ±10% 插件,D38.1xL26.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS