3009P-1-201LF
MFR.Part #
3009P-1-201LF
JLCPCB Part #
C7175585
Package
Plugin
Description
15 200Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS