PWR163S-25-75R0F
MFR.Part #
PWR163S-25-75R0F
JLCPCB Part #
C1356617
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS