SRF1280-102M
MFR.Part #
SRF1280-102M
JLCPCB Part #
C6301666
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.14A 1.992Ω 1mH 610mA ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS