4304M-101-222LF
MFR.Part #
4304M-101-222LF
JLCPCB Part #
C6392141
Package
SIP-4
Description
2.2kΩ 250mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4 Resistor Networks, Arrays ROHS