SRU6025A-151Y
MFR.Part #
SRU6025A-151Y
JLCPCB Part #
C2046588
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
150uH 280mA 540mA 770mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS