4308R-102-683
MFR.Part #
4308R-102-683
JLCPCB Part #
C1360045
Package
SIP-8-2.54mm
Description
300mW 4 68kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays