SDR2207-331KL
MFR.Part #
SDR2207-331KL
JLCPCB Part #
C1334718
Package
SMD,15x22mm
Description
1.9A 1A 330uH 560mΩ ±10% SMD,15x22mm Power Inductors ROHS