SDR2207-330KL
MFR.Part #
SDR2207-330KL
JLCPCB Part #
C6671706
Package
SMD,22x15mm
Description
3.4A 33uH 5.5A 58.4mΩ ±10% SMD,22x15mm Power Inductors ROHS