SDR2207-181KL
MFR.Part #
SDR2207-181KL
JLCPCB Part #
C1334750
Package
SMD,15x22mm
Description
1.3A 180uH 2.5A 300mΩ ±10% SMD,15x22mm Power Inductors ROHS