CRT0603-BY-2940ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-2940ELF
JLCPCB Part #
C6490169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS