SDR2207-100ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR2207-100ML
JLCPCB Part #
C1329786
Package
SMD,15x22mm
Description
10A 10uH 17.2mΩ 6.5A ±20% SMD,15x22mm Power Inductors ROHS