SDR2207-120YL
MFR.Part #
SDR2207-120YL
JLCPCB Part #
C6671704
Package
SMD,22x15mm
Description
12uH 23.6mΩ 5.5A 9.5A ±15% SMD,22x15mm Power Inductors ROHS