4416P-1-560
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4416P-1-560
JLCPCB Part #
C5901385
Package
SOIC-16-300mil
Description
16 160mW 56Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays