3292W-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3292W-1-102
JLCPCB Part #
C5892142
Package
Plugin
Description
1kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors