4610M-104-331/471L
MFR.Part #
4610M-104-331/471L
JLCPCB Part #
C1359953
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 250mW 330Ω、470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS