SDR1307-1R5ML
MFR.Part #
SDR1307-1R5ML
JLCPCB Part #
C2052103
Package
SMD,13x13mm
Description
1.5uH 20A 5mΩ 9.5A ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS