SRP5020TA-1R2M
MFR.Part #
SRP5020TA-1R2M
JLCPCB Part #
C5907396
Package
2220
Description
1.2uH 11A 28mΩ 6.2A AEC-Q200 ±20% 2220 Power Inductors ROHS