SDR1307-8R2ML
MFR.Part #
SDR1307-8R2ML
JLCPCB Part #
C3222561
Package
SMD,13x13mm
Description
19mΩ 5.8A 8.2uH 9.8A ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS