SDR1305-220M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1305-220M
JLCPCB Part #
C1334296
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
2.9A 22uH 3A 62mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS