CRT0402-BZ-7501GLF
MFR.Part #
CRT0402-BZ-7501GLF
JLCPCB Part #
C5972942
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS