SRR1206-470YL
MFR.Part #
SRR1206-470YL
JLCPCB Part #
C2047219
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.6A 130mΩ 2.5A 47uH ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS