SDR1045-100M
MFR.Part #
SDR1045-100M
JLCPCB Part #
C1330983
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 3.2A 3.6A 64mΩ ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS