CRM1206AFX-R240ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-R240ELF
JLCPCB Part #
C19947124
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS