3296X-1-104ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-104ALF
JLCPCB Part #
C6059085
Package
Plugin
Description
100kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS