CHV0603-FX-1004ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHV0603-FX-1004ELF
JLCPCB Part #
C5968793
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS