PWR247T-100-20R0F
MFR.Part #
PWR247T-100-20R0F
JLCPCB Part #
C5713567
Description
-55℃~+175℃ 100W 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS