SDR0604-2R2ML
MFR.Part #
SDR0604-2R2ML
JLCPCB Part #
C139485
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.2uH 2.8A 5.1A 60mΩ ±20% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS