CDC5D23BNP-820KC
MFR.Part #
CDC5D23BNP-820KC
JLCPCB Part #
C17273948
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1Ω 350mA 82uH ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS