CRL2010-FW-R160ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL2010-FW-R160ELF
JLCPCB Part #
C4061614
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 160mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS