4116R-R2R-104LF
MFR.Part #
4116R-R2R-104LF
JLCPCB Part #
C1360038
Description
100kΩ、200kΩ 125mW 16 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS