SDR0603-150ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0603-150ML
JLCPCB Part #
C3223477
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.1A 15uH 180mΩ 930mA ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS