RLH0912-2R2ML
MFR.Part #
RLH0912-2R2ML
JLCPCB Part #
C6186510
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
10mΩ 2.2uH 4.5A ±20% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS