RLH0912-102KBRL
MFR.Part #
RLH0912-102KBRL
JLCPCB Part #
C7051055
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
1mH 200mA 4.3Ω ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS