RLB1014-183KL
MFR.Part #
RLB1014-183KL
JLCPCB Part #
C5854020
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
100mA 18mH 52Ω 96mA ±10% Plugin,D=8.7mm Power Inductors ROHS