3266Y-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266Y-1-102
JLCPCB Part #
C5501395
Package
Plugin
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors