RLB1014-683KL
MFR.Part #
RLB1014-683KL
JLCPCB Part #
C7051050
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
220Ω 46mA 56mA 68mH ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS