RLB0914-151KL
MFR.Part #
RLB0914-151KL
JLCPCB Part #
C1329557
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
1.8A 150uH 1A 370mΩ ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS