RLB0608-390KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0608-390KL
JLCPCB Part #
C1331972
Package
Plugin,D5xL6.5mm
Description
390mA 39uH 900mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D5xL6.5mm Power Inductors ROHS