3266Z-1-101R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266Z-1-101R
JLCPCB Part #
C5512392
Package
Plugin
Description
100Ω 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors