SF-1206SA315W-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-1206SA315W-2
JLCPCB Part #
C3166224
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.15A 50A 65V 1206 Disposable fuses ROHS