RL875-560K-RC
MFR.Part #
RL875-560K-RC
JLCPCB Part #
C1335145
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
1.2A 180mΩ 56uH ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS