RL875S-102K-RC
MFR.Part #
RL875S-102K-RC
JLCPCB Part #
C1330006
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
1mH 2.72Ω 230mA ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS