RL875-220K-RC
MFR.Part #
RL875-220K-RC
JLCPCB Part #
C6396965
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8A 22uH 90mΩ ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS