RL875S-330L-RC
MFR.Part #
RL875S-330L-RC
JLCPCB Part #
C1334741
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
1.3A 140mΩ 33uH ±15% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS