RL895-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL895-101K-RC
JLCPCB Part #
C1331805
Package
Plugin,D7.8xL9.5mm
Description
100uH 190mΩ 900mA ±10% 插件,D7.8xL9.5mm Power Inductors ROHS