RL187-153J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL187-153J-RC
JLCPCB Part #
C1333935
Package
Plugin,D8xL11.2mm
Description
15mH 40mA 60Ω ±5% 插件,D8xL11.2mm Power Inductors ROHS