CRM2512-JW-154ELF
MFR.Part #
CRM2512-JW-154ELF
JLCPCB Part #
C2135627
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS